Mladá Boleslav: Pod náměstím vzniklo 25 nových parkovacích míst

31.05.2011 17:23 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Celkem 25 nových parkovacích pozic bylo dnes vyznačeno podél opěrné zdi v ulici Pražská brána pod Staroměstským náměstím. Vzniklo zde 20 šikmých a pět podélných parkovacích míst.

Mladá Boleslav: Pod náměstím vzniklo 25 nových parkovacích míst

Motoristé budou moci parkovací místa využívat od středy a budou zatím bezplatná. Tato novinka má za cíl alespoň částečně pomoci řešit ztíženou situaci s parkováním na náměstí do doby, než zde bude dokončen parkovací dům. Původně radnice počítala s vyznačením 29 parkovacích pozic a větším počtem podélých stání. Podélná stání v takovém počtu by již ovšem zasahovala do užší části ulice a s ohledem na projíždějící autobusy by to nebylo bezpečné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…