Mladá Boleslav: Podomní prodejci stále porušují vyhlášku města

15.05.2019 14:05

Přestože na území Mladé Boleslavi platí už čtyři roky vyhláška o zákazu podomního prodeje, městští strážníci se stále potýkají s lidmi, kteří toto nařízení ignorují a obtěžuji obyvatele města v jejich domovech.

Mladá Boleslav: Podomní prodejci stále porušují vyhlášku města
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Hned dva podobné případy se odehrály v pondělí, nejprve byla městská policie přivolána do ulice Jana Palacha, kde měli v jednom z panelových domů obcházet byty lidé, nabízející energetické služby pro firmu Bohemia Energy. "Strážníci zde po příjezdu na místo skutečně nalezli dva prodejce zjistili. Oba muži, nabízející služby, hlídka ztotožnila a zjištěný přestupek následně předala k dořešení na příslušný správní odbor magistrátu města Mladá Boleslav. Prodejci totiž své přestupkové jednání odmítli uznat," vysvětlil ředitele městské policie Tomáš Kypta.

Bohužel tito lidé jsou nenapravitelní, takže podobnou situaci zažili boleslavští strážníci ten samý den znovu. Tentokrát se podle oznámení měla v Jičínské ulici nacházet skupina tří osob, které formou podomního prodeje nabízely opět energetické služby. "Po příjezdu na místo se potvrdilo, že jde opět o podomní prodejce. Všichni byli ztotožněni a zjištěný přestupek opět následně předán na magistrát," dodal Tomáš Kypta. Ani tito obchodníci totiž nebyli schopni uznat, že spáchali přestupek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Český Těšín ušetří za energie každoročně kolem čtyř milionů

21:10 Český Těšín ušetří za energie každoročně kolem čtyř milionů

Již čtvrtým rokem funguje v Českém Těšíně energeticky úsporný projekt, který městu garantuje minimál…