Mladá Boleslav: Práce na nástavbě 5. základní školy pokračují

07.12.2024 16:09 | Tisková zpráva
autor: PV

Na 5. základní škole pokračuje největší letošní investice do školství v Mladé Boleslavi, nástavba druhého podlaží na stávajících pavilonech B a C. Stavbu, kterou provázely značné komplikace, si přišel prohlédnout náměstek primátora Daniel Marek.

Mladá Boleslav: Práce na nástavbě 5. základní školy pokračují
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

"Na začátku se skutečně objevily nečekané překážky, když se ukázalo, že stará budova má problematickou statiku, nicméně jsme si s tím nakonec dokázali poradit a teď už vše běží hladce," řekl. V nástavbě budou umístěny jazykové učebny, učebny výpočetní techniky a mechatroniky, učebna přírodopisu, kabinet, kancelář, hygienické místnosti pro žáky i učitele a potřebné zázemí. Součástí zakázky bude i zřízení nového venkovního výtahu a rekonstrukce hygienického zařízení pro žáky ve 3.NP pavilonu A a v 1.NP pavilonu B.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Veřejný zájem

K tomu, co píšete zde - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svarovska-Zeleni-Nahoda-nebo-zakon-na-miru-791498, kdo rozhoduje, jaká stavba je ve veřejném zájmu? Na základě čeho? Jinak brát lidem právo se odvolat obecně se mi vůbec nelíbí a děkuji za upozornění.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Nová studie náměstí Budovatelů je hotová

7:14 Sokolov: Nová studie náměstí Budovatelů je hotová

Zástupci vedení města představili na zasedání zastupitelstva novou studii revitalizace náměstí Budov…