Mladá Boleslav: Rada města souhlasí s dotací na opravu fasády sídla rybářů

08.04.2017 8:34

Rada města ve čtvrtek souhlasila s poskytnutím investiční dotace ve výši 200 000 Kč z prostředků města Mladá Boleslav na spolufinancování výdajů na rekonstrukci fasády domu čp. Ptácká 30. Nemovitost je majetkem místní organizace Českého rybářského svazu Mladá Boleslav, které zde má své sídlo. O rozhodnutí rady informoval primátor Raduan Nwelati. Příslušnou dotaci musí ještě schválit zastupitelstvo.

Mladá Boleslav: Rada města souhlasí s dotací na opravu fasády sídla rybářů
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Dům celoročně slouží a je využíván jako kancelář pro výdej povolenek, členství a informační místo pro všechny členy, dále jako kancelář předsedy, jednatele, zasedací místnost pro jednání výboru, zázemí při uvedených akcích pro členy a zázemí pro hospodářský odbor a mládež. Odhadované náklady rekonstrukce fasády objektu činí 394 tis. Kč bez DPH.

"Jsem rád, pokud se zlepší vzhled dalšího objektu v našem městě i díky příspěvku Mladé Boleslavi. V současné době se již připravuje revitalizace celé střední části Ptácké ulice, kterou bychom rádi realizovali v roce 2018. Bude ovšem záležet na dalších jednáních se správci sítí v této lokalitě. Rádi bychom, aby zde nejdříve proběhly rekonstrukce sítí a poté město zajistilo finální úpravu celé lokality. Vyhneme se tak tomu, aby se zdejší ulice musela rozkopávat opakovaně," řekl primátor Raduan Nwelati.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Praha 4 se zapojí do prestižního Mezinárodního výzkumu dospělých PIAAC

8:35 Praha 4 se zapojí do prestižního Mezinárodního výzkumu dospělých PIAAC

Do konce října 2021 bude i v Praze 4 probíhat prestižní Mezinárodní výzkum dospělých PIAAC, který po…