Mladá Boleslav: Rada města souhlasí s dotací na opravu fasády sídla rybářů

08.04.2017 8:34 | Zprávy

Rada města ve čtvrtek souhlasila s poskytnutím investiční dotace ve výši 200 000 Kč z prostředků města Mladá Boleslav na spolufinancování výdajů na rekonstrukci fasády domu čp. Ptácká 30. Nemovitost je majetkem místní organizace Českého rybářského svazu Mladá Boleslav, které zde má své sídlo. O rozhodnutí rady informoval primátor Raduan Nwelati. Příslušnou dotaci musí ještě schválit zastupitelstvo.

Mladá Boleslav: Rada města souhlasí s dotací na opravu fasády sídla rybářů
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Dům celoročně slouží a je využíván jako kancelář pro výdej povolenek, členství a informační místo pro všechny členy, dále jako kancelář předsedy, jednatele, zasedací místnost pro jednání výboru, zázemí při uvedených akcích pro členy a zázemí pro hospodářský odbor a mládež. Odhadované náklady rekonstrukce fasády objektu činí 394 tis. Kč bez DPH.

"Jsem rád, pokud se zlepší vzhled dalšího objektu v našem městě i díky příspěvku Mladé Boleslavi. V současné době se již připravuje revitalizace celé střední části Ptácké ulice, kterou bychom rádi realizovali v roce 2018. Bude ovšem záležet na dalších jednáních se správci sítí v této lokalitě. Rádi bychom, aby zde nejdříve proběhly rekonstrukce sítí a poté město zajistilo finální úpravu celé lokality. Vyhneme se tak tomu, aby se zdejší ulice musela rozkopávat opakovaně," řekl primátor Raduan Nwelati.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Zůstane ANO věrná i po zvolení?

Dost politiků ANO po zvolení do EP stranu opustilo. Jak si to vysvětlujete? A můžete zaručit, že vy se netrhnete, když budete zvolena? Protože vy ani nejste členka ANO. Ať se vám daří. Libor

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: V létě pět novinek. K mlžným branám přibyla mlžná krychle a stromy

22:28 Hradec Králové: V létě pět novinek. K mlžným branám přibyla mlžná krychle a stromy

V minulém roce instalovaly Technické služby Hradec Králové po městě prvních pět mlžných bran. Letos …