Mladá Boleslav: Rada schválila přijetí i udělení dotací

07.06.2016 13:59 | Zprávy

Rada města v červnu schválila přijetí dotace ve výši 1,2 milionu korun na přemostění Jizery pro rozvoj podnikatelské zóny od Ministerstva průmyslu a obchodu ČR prostřednictvím Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest.

Mladá Boleslav: Rada schválila přijetí i udělení dotací
Foto: mb-net.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Stavba mostu byla dokončena již předloni. Toto rozpočtové opatření upravuje příjmovou a výdajovou část schváleného rozpočtu města na rok 2016. Tuto změnu musí schválit ještě zastupitelstvo města. Podle náměstka primátora Michala Kopala rada také schvalovala udělení několika dotací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Mladá Boleslav

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?

Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Otrokovice: Rekonstrukce kuchyně přinese moderní a bezpečné zázemí

13:05 Otrokovice: Rekonstrukce kuchyně přinese moderní a bezpečné zázemí

Město Otrokovice zahájilo rekonstrukci školní kuchyně v budově Základní školy Trávníky.