Mladá Boleslav: Série vánočních besídek pro seniory

04.12.2018 15:14 | Zprávy
autor: PV

V pondělí odpoledne se v domě s pečovatelskou službou uskutečnila vánoční besídka pro zdejší obyvatele. Zúčastnila se jí také náměstkyně primátora Miroslava Kašpárková, vedoucí sociálního odboru Andrea Reslová nebo ředitelka DPS Jana Volfová.

Mladá Boleslav: Série vánočních besídek pro seniory
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

O kulturní program na úvod se postaraly děti z mateřské školy Beruška, které zazpívaly několik koled a zarecitovaly vánoční básničky. "Přeji vám všem klidný advent a především pevné zdraví," popřála přítomným mimo jiné Miroslava Kašpárková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdlant: Jedinečná noc v kostele

7:42 Frýdlant: Jedinečná noc v kostele

V pátek 29. května 2026 ožije Kostel Krista Spasitele ve Vrchlického ulici ve Frýdlantě výjimečným u…