S příchodem teplot hluboko pod bodem mrazu Mladá Boleslav opět otevřela stan pro lidi bez domova v Poplužním dvoře. V noci na úterý zde přespalo devět lidí, z toho jedna žena. Rovněž azylové středisko Naděje navýšilo pro tento případ své kapacity a nabídlo takzvanou teplou židli, tedy místo, kde mohou lidé přes v teple přečkat mrazy, ovšem bez nároku na lůžko. Této možnosti tuto noc využili čtyři lidé. "Stan zatím necháváme otevřený určitě do čtvrtka, o dalším fungování se pak rozhodneme podle aktuálního výhledu počasí," uvedla náměstkyně Miroslava Kašpárková.
Foto:
cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav
reklama
Během této sezóny byl stan zatím otevřen 6 nocí, poprvé 1. prosince, poskytli zde celkem 59 noclehů.
Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.