Mladá Boleslav: Zaměstnanci pečovatelské služby dostanou přidáno

28.10.2019 11:49 | Zprávy
autor: PV

Zastupitelstvo 21. října schválilo zvýšení příspěvku na činnost organizace Pečovatelská služba města Mladá Boleslav o 1 093 440 korun.

Mladá Boleslav: Zaměstnanci pečovatelské služby dostanou přidáno
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Navýšení umožní do konce letošního roku vyplácet pěti desítkám zaměstnanců této městské příspěvkové organizace příspěvek na bydlení. V podobném modelu by tato zvýšená podpora měla být řešena i v roce 2020.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rovnocenné partnerství

Dobrý den. Myslíte, že EU stojí o partnerství s kýmkoliv a jde jí o rozvoj? Podle mě tomu její kroky nenasvědčují. Druhá otázka je, jestli někdo stojí o Evropu, která zaostává a může si za to sama svou politikou, kdy chce asi spasit svět, což je líbivé, ale absolutně nemyslí na své občany.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Senioři se učili orientovat v informační džungli

10:44 Litoměřice: Senioři se učili orientovat v informační džungli

Čtyři dvouhodinové přednášky, desítky praktických rad a jedno společné téma, kterým byla orientace v…