Mladá Boleslav získala dotaci na úpravu vnitrobloků

17.12.2012 11:53 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Mladá Boleslav získala investiční dotaci ve výši 2,805 mil. Kč od Ministerstva pro místní rozvoj, které využije na pokrytí nákladů regenerace vnitrobloků mezi ulicemi U Stadionu a U Penzionu.

Mladá Boleslav získala dotaci na úpravu vnitrobloků
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Tato částka představuje 70 procent z uznatelných nákladů projektu. Uvedl to primátor Raduan Nwelati s tím, že Mladá Boleslav má naději na získání dalších dotací na regeneraci sídliště. Pokud se to podaří, bude pokračovat i v příštím roce v úpravě vnitrobloků a průjezdných komunikací na sídlišti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministři

Neuvažujete, že odvoláte Klempíře? Myslíte, že je to dobrý ministr? A co Macinka, který podle mě vede v prvé řadě svůj vnitřní boj s prezidentem?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Předseda ÚOHS rozhodl v zakázce na nové náměstí v Gayerových kasárnách

7:17 Hradec Králové: Předseda ÚOHS rozhodl v zakázce na nové náměstí v Gayerových kasárnách

Město obdrželo 20. dubna rozhodnutí předsedy ÚOHS ve věci veřejné zakázky na revitalizaci areálu Vrb…