Mladá boleslav: Ve školách finišují opravné práce

07.08.2011 12:38

Ačkoliv začala druhá půlka letních prázdnin, ve školách v těchto dnech finišují opravné práce.

Mladá boleslav: Ve školách finišují opravné práce

„V posledních čtrnácti dnech jsem navštívil asi polovinu základních škol v našem městě. Mohu říci, že se hodně maluje a dělají se drobné úpravy. Na 5. základní škole například vzniká zrcadlový sál a malá tělocvična. Větší investicí pak byly dodělávky po zateplování 7. základní školy," řekl náměstek primátora Dan Marek.

Z větších investic se pak jedná o novou třídu v mateřské škole na Sahaře, která bude stát cca 3 miliony. Celková částka, kterou Mladá Boleslav investovala v létě do svých škol a školek, je přibližně 4 miliony korun. „Všechny školy a školky v našem městě budou potřebovat postupně větší investice do oprav. Doufám, že v příštím roce nás čeká zateplení 8. základní školy - zde je všechno připraveno a záleží na zastupitelích, zda odsouhlasí finanční spoluúčast města. Následovat by mohla 5. a 6. základní škola," řekl dále Marek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mb-net.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Polička: Děti z dětského domova se stěhují do nového

14:27 Polička: Děti z dětského domova se stěhují do nového

Dětský domov Polička opouští nevyhovující zázemí původní budovy. Poslední rodinná skupina dětí, kter…