Moravská Třebová: Blesk poničil telefonní ústřednu úřadu

17.06.2015 13:25 | Zprávy

V neděli 14. června v 19:57 hodin došlo v Moravské Třebové k mimořádné události, při níž do kopule radnice udeřil extrémně silný bleskový výboj. Překonal bleskovou ochranu a skrz elektrické a datové rozvody zničil telefonní ústřednu, skenery, tiskárny a velké množství počítačů v obou budovách městského úřadu - na náměstí T. G. Masaryka, i v Olomoucké ulici.

Moravská Třebová: Blesk poničil telefonní ústřednu úřadu
Foto: wikipedia
Popisek: Moravská Třebová, náměstí s radnicí

Zajištění funkcí úřadu je tak momentálně omezeno, nelze se dovolat na pevné linky v budově radnice na nám. T. G. Masaryka, ve většině případů nelze tisknout a skenovat. Poskytování služeb v Občanském informačním centru v Olomoucké ulici je od dnešního dne již plně obnoveno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Moravská Třebová

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

20:36 Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

Po celý červenec probíhá čipování nádob na směsný odpad. Přistavujte prosím své popelnice v den svoz…