Moravská Třebová: Město chce zajistit bezpečnost zaměstnancům Rehau

12.02.2016 8:28 | Zprávy

Cesta k největšímu investorovi v průmyslových zónách, firmě Rehau sídlící východním směrem na styku katastru Moravské Třebové a Linhartic, přejde bezúplatně z kraje na město.

Moravská Třebová: Město chce zajistit bezpečnost zaměstnancům Rehau
Foto: wikipedia
Popisek: Moravská Třebová, náměstí s radnicí

Odbor rozvoje města dostal od vedení radnice úkol předložit návrh záměru nabytí a využití komunikace k Rehau – silniční těleso i pozemek a odbor majetku města měl v návaznosti na tuto skutečnost zjistit možnost převodu pozemků, na nichž se nachází komunikace do vlastnictví města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Řidičák

Zajímalo by mě, jak je to s vaším avizovaným odevzdáním řidičáku? Nebo jste to jen tak plácnul, abyste se zviditelnil, což by bylo stejně hloupé, jako ta vaše rychlá jízda a je fakt, že vy politici rádi něco slibujete a pak couváte

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

10:23 Kroměříž: Domov ve Vážanech má opravené všechny zaplavené prostory

Sociální služby otevřely obnovené prostory domova ve Vážanech, které loni v září poškodily povodně.