Most: Zapojte se do čipovací soutěže, sbírejte body u betlému

3. 12. 2020 16:43

Město připravilo v rámci podpůrných projektů udržitelné mobility čipovací soutěž, prostřednictvím které můžete nezávisle na koronaviru sbírat body a vyhrát. Na betlému u vánočního stromu na 1. náměstí přibyla značka barevného srdíčka v černém kolečku. Jde o NFC nálepku, kterou využívá nezisková organizace Life is Skill pro svůj projekt zapojení dětí a mládeže a nově i dospělých do volnočasových aktivit.

Most: Zapojte se do čipovací soutěže, sbírejte body u betlému
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most
reklama

Tento projekt umožňuje sbírat body za účast na různých aktivitách a nově je možné čipnout si také u betlému na 1. náměstí. Dáte tak najevo, že se vám líbí vánoční strom i výzdoba ve městě a navíc můžete ještě něco vyhrát. A to vše bez kontaktu s jinými lidmi.

Anketa

Má BIS vydat Zemanovi jména ruských agentů v ČR, pakliže je prezident chce znát?

84%
16%
hlasovalo: 23129 lidí

„Projekt Life is Skill je nejen hra, ale i životní styl. Naším záměrem je, aby lidé nechali auta doma a zapojili se do volnočasových aktivit za využití moderních technologií. Z účastníků, kteří si až do 1. ledna 2021 čipnou u betlému u vánočního stromu na 1. náměstí, bude vylosováno pět soutěžících, kteří dostanou drobné novoroční dárky od vedení města Mostu,“ uvedl vedoucí odboru správních činností mosteckého magistrátu Vojtěch Brzoň.

Podmínkou je registrace na lifeisskill.cz (registrační formulář naleznete na muj.lifeisskill.cz) a stažení aplikace LiSApp, která je dostupná zdarma pro vaše zařízení jak na Google Play, tak na App Store. Poté už jen stačí použít svůj chytrý telefon.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šumperk: Ve městě se otevírá nejmodernější autobusové nádraží v ČR

21:21 Šumperk: Ve městě se otevírá nejmodernější autobusové nádraží v ČR

V pondělí 18. ledna 2021 bude zahájen provoz zrekonstruovaného autobusového nádraží v Šumperku. Cest…