Náchod: Bronz z mistrovství republiky míří do města

08.02.2026 7:46 | Tisková zpráva
autor: PV

Ve dnech 30. ledna až 1. února 2026 se v Českých Budějovicích uskutečnilo Mistrovství České republiky v krasobruslení juniorských kategorií. Náchod měl na této prestižní akci své zastoupení - a velmi úspěšné.

Náchod: Bronz z mistrovství republiky míří do města
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V Náchodě

Jan Valtera si v silné konkurenci vybojoval bronzovou medaili, která tak putuje do Náchoda. Honzovi gratulujeme k tomuto skvělému výsledku a přejeme mu mnoho dalších sportovních úspěchů i radosti z krasobruslení.

Sezona pro něj ale ještě nekončí. Posledním závodem bude mezinárodní start v Berlíně, kde má jasný cíl:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Navrhněte dobrovolníky na cenu Křesadlo

16:47 Karlovy Vary: Navrhněte dobrovolníky na cenu Křesadlo

Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary završily projekt rekonstrukce malé vodní nádrže Ovčí rybník. Obno…