Náchod: Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem

23.02.2024 19:26 | Tisková zpráva

Ve čtvrtek 22. února v podvečerních hodinách proběhla další zajímavá přednáška v Malých lázních, tentokrát na téma „Sladko-slané magické hlubiny".

Náchod: Návštěvníci Malých lázní se vydali na cestu do podvodního světa s Mirkem Brátem
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

Pan Mirek Brát, sportovní potápěč, podvodní fotograf a autor mnoha článků, prostřednictvím promítaných fotografií a poutavého vyprávění poodhalil pestrý život v zatopených písnících, jezerech, řekách i mořích. S návštěvníky se podělil také o své zážitky a poznatky z dlouholetého výzkumu vodního prostředí a představil své publikace z knižního projektu Mare Nostrum, které bylo na místě možné i zakoupit.

Vítaným zpestřením přednášky byla praktická ukázka základního vybavení sportovního potápěče, kterou zajistili členové Vodní záchranné služby ČČK.

Pokud jste přednášku nestihli, ale rádi byste si vybrané snímky Mirka Bráta z vodních hlubin prohlédli „naživo", máte poslední možnost navštívit výstavu, která je umístěna v sále infocentra v Malých lázních do 29. února. Vstup je zdarma.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Ing. Taťána Malá byl položen dotaz

Sexuální násilí

Jak se v praxi bude dokazovat, jestli byl k souloži udělen souhlas či nikoliv? Nemám nic proti tomu, že jste změnili zákon, ale k čemu to v praxi bude? Co když jedna si budou strany v tom, zda byl udělen souhlas či nikoliv protiřečit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prostějov: Záchranná akce byla úspěšná

10:23 Prostějov: Záchranná akce byla úspěšná

V pátek 19. dubna proběhlo v katastrálním území obce Čechy pod Kosířem taktické cvičení složek integ…