Náchod: Novinové stánky v majetku města Náchoda se po letech dočkaly nové podoby

24.04.2021 21:10 | Zprávy
autor: PV

Jedná se o dva stánky, jeden je umístěný na Plhově v blízkosti prodejny potravin Verner, druhý u okružní křižovatky „Itálie". Oba jsou provozovány na základě nájemní smlouvy soukromým provozovatelem.

Náchod: Novinové stánky v majetku města Náchoda se po letech dočkaly nové podoby
Foto: Náchod
Popisek: Náchod

Vzhledem k tomu, že jsou stávající stánky již zastaralé, opotřebené a z dnešního pohledu i prostorově malé, navíc jejich obnova by byla nákladná a vyžadovala by přerušení provozu, rozhodlo vedení města na konci loňského roku o nákupu modernějších od firmy Lagardére (Praha).

Právě dnes dopoledne byl osazen první z nich na sídlišti Plhov, druhý novinový stánek bude dovezen na místo ve čtvrtek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Co by podle vás Ukrajině opravdu pomohlo?

Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín vyhlásil urbanistickou soutěž na nové srdce sídliště Jižní Svahy

7:17 Zlín vyhlásil urbanistickou soutěž na nové srdce sídliště Jižní Svahy

Statutární město Zlín vyhlásilo urbanistickou soutěž s názvem Torzo Zlín - nové srdce Jižních Svahů.