Nová kuželna v Aši už stojí, v prosinci ji vyzkouší první hráči

06.12.2015 8:34 | Zprávy
autor: PV

Hotovo. Hlásí stavební společnost RMC STAVBY Cheb, která, po úspěšné kolaudaci, městu předala novou kuželnu, vybudovanou v ulici Gustava Geipela. Svou práci už odvedl také druhý dodavatel, společnost PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA z Ústí nad Labem, jemuž byla svěřena montáž kuželkářské čtyřdráhy. Ještě v tomto měsíci chtějí ašští kuželkáři halu slavnostně otevřít prvním turnajem.

Nová kuželna v Aši už stojí, v prosinci ji vyzkouší první hráči
Foto: wikipedia
Popisek:

Kromě nejmodernější čtyřdráhy zde kuželkáři mají k dispozici kompletní zázemí – šatny pro hráče i rozhodčí, sociální zařízení, klubovnu, prostor pro občerstvení a hlediště pro několik desítek sedících diváků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hustopeče: Deset rodin vystoupilo na jednom koncertě

22:42 Hustopeče: Deset rodin vystoupilo na jednom koncertě

Koncert rodin, který každoročně pořádá hustopečská Základní umělecká škola, opět potvrdil, že patří …