Nový Bor: Co můžeš udělat v červnu, neodkládej na září

24.06.2016 15:33 | Zprávy
autor: PV

Tímto heslem se řídili ve středu dopoledne ředitelé škol a školských zařízení ORP Nový Bor a ORP Česká Lípa. Sešli se totiž na společném jednání i se zástupci OŠMTS KÚ LK, aby se připravili na změny, kterým se od září ve školách nevyhnou.

Nový Bor: Co můžeš udělat v červnu, neodkládej na září
Foto: René Latko / novy-bor.cz
Popisek: Nový Bor

Setkání zahájil starosta Jaromír Dvořák, všechny přivítal, v krátkosti prezentoval aktuální investiční aktivity města ve školách a školských zařízeních zřizovaných městem Nový Bor a popřál všem přítomným zasloužené prázdniny, které již klepou na dveře. Školy však čekají od září změny, které se významně promítnou do jejich organizačního, administrativního i finančního chodu, oblast školství tak zasáhla nebývale velká smršť nových vyhlášek, metodických pokynů a doporučení. Novelou prošel i školský zákon, na což logicky navázaly změny v prováděcích předpisech, takže nudit se ředitelé rozhodně nebudou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Cena potravin

Podle vás jí sníží konkurence. Co jste tedy proto, aby tu byla větší konkurence a potažmo levnější potraviny fakt byly, udělali, když jste byli v opravdové vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Vzpomínkové setkání před budovou bývalých kasáren

10:23 Mladá Boleslav: Vzpomínkové setkání před budovou bývalých kasáren

V neděli 15. března se koná od 15 hodin u bývalých kasáren na Jičínské ulici vzpomínkové setkání Obr…