Nový Jičín: Kvůli Slavnosti města zřídí město provizorní půjčovnu šatů

23.08.2016 6:28 | Zprávy

Nový Jičín kvůli Slavnosti města otevře provizorní půjčovnu šatů. Ke slavnosti totiž tradičně patří sobotní kostýmované průvody a výzdoba náměstí, která ho vrací o staletí do minulosti.

Nový Jičín: Kvůli Slavnosti města zřídí město provizorní půjčovnu šatů
Foto: Nový Jičín
Popisek: Nový Jičín

Letošní slavnost proběhne 2. a 3. září a bude věnována době baroka. Aby k barokní podobě města mohli přispět i návštěvníci akce, bude v kině Květen na tři dny zřízena dočasná půjčovna historických šatů. Půjčovna bude v provozu od úterý 30. srpna do čtvrtku 1. září 2016 vždy od 14.30 do 18.00 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

19:10 Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

Po loňské premiéře, kdy měla první veřejná dražba odtažených vozidel v Pardubicích velký ohlas, chys…