Nový Jičín: Plasty a kovy do společné nádoby

18.03.2023 7:35 | Tisková zpráva

Na prvním letošním zasedání zastupitelstvo města schválilo novou vyhlášku o odpadech umožňující společný sběr plastů a kovů. Místo stávajících zvonových nádob s dolním výsypem pracovníci Technických služeb budou v průběhu měsíce března rozmisťovat nádoby s horním výsypem.

Nový Jičín: Plasty a kovy do společné nádoby
Foto: Nový Jičín
Popisek: Nový Jičín

Černé nádoby se žlutým odklopitelným víkem o objemu 1100 litrů získalo město bezplatně od společnosti EKOKOM. Cílem této výměny je efektivnější svoz odpadů a vyšší výtěžnost využitelných složek odpadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Vláda

Proč pořád tvrdíte, že nás budoucí vláda potáhne na východ, když co vím, tak Babiš jasně řekl, že nepřichází v úvahu naše vystoupení z EU a NATO? Myslíte, že by měl z toho, že nás potáhne na východ nějaký prospěch? Podle mě ne, a proto to neudělá, protože jemu jde především o něj a jeho byznys.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Pečovatelská služba nabídne nové služby v moderních prostorech

13:05 Ústí nad Labem: Pečovatelská služba nabídne nové služby v moderních prostorech

V dlouhodobě nevyužívané budově na adrese Neštěmická 795/37 vzniklo nové moderní centrum pro seniory…