Nový Jičín: Plasty a kovy do společné nádoby

18.03.2023 7:35 | Tisková zpráva
autor: PV

Na prvním letošním zasedání zastupitelstvo města schválilo novou vyhlášku o odpadech umožňující společný sběr plastů a kovů. Místo stávajících zvonových nádob s dolním výsypem pracovníci Technických služeb budou v průběhu měsíce března rozmisťovat nádoby s horním výsypem.

Nový Jičín: Plasty a kovy do společné nádoby
Foto: Nový Jičín
Popisek: Nový Jičín

Černé nádoby se žlutým odklopitelným víkem o objemu 1100 litrů získalo město bezplatně od společnosti EKOKOM. Cílem této výměny je efektivnější svoz odpadů a vyšší výtěžnost využitelných složek odpadu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč nejste ve vedení strany?

Pokud vím, ani jste se o to neucházel. Proč? Přijde mi, že jste dobrý politik a vaše plus je i v tom, že dokážete jednat se všemi, což ne každý v ANO dokáže

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Uniklé ovce skončily v útulku ve Frýdlantu

22:42 Mladá Boleslav: Uniklé ovce skončily v útulku ve Frýdlantu

V pondělí 2. února v 7:40 přijal operační důstojník městské policie první z celkem sedmi oznámení o …