Olomouc: Další socha oživuje veřejný prostor

18.08.2021 19:51 | Zprávy
autor: PV

Šest a půl metru na délku, dva a půl na výšku a 250 kilogramů. To jsou parametry nové sochy Jana Dostála, kterou můžete spatřit ve Smetanových sadech.

Olomouc: Další socha oživuje veřejný prostor
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Socha má název Had a je zavěšena pod lávkou na spojnici tří tras mezi Rudolfovou alejí a Pavilonem A. Jan Dostál má s podobnými instalacemi mnoho zkušeností, nedávno například instaloval podobným způsobem svoji novou sochu v Českém pavilonu na Expo v Dubaji.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Skatepark v České Lípě by mohl být v roce 2027

22:42 Česká Lípa: Skatepark v České Lípě by mohl být v roce 2027

Českolipské radnici se podařilo vysoutěžit dodavatele, který v České Lípě postaví dlouho očekávaný s…