Olomouc: Ekologické dny 2019 se chystají prozkoumat nové mýty

19.04.2019 16:58 | Zprávy

Ekologické dny Olomouc, tradiční jarní festival nejen ekologie, začínají 24. dubna hudebně literárním večírkem v Rajské zahradě Domu přírody Litovelského Pomoraví.

Olomouc: Ekologické dny 2019 se chystají prozkoumat nové mýty
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

Až do 5. května připravil Sluňákov – centrum ekologických aktivt města Olomouce bohatý program: besedy a přednášky, výstavy a vycházky do krajiny. Vrcholem bude už tradičně prvomájový Ekojarmark na Horním náměstí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Fakt chcete povolit eutanazii i 14 letým dětem?

A to by o ní jako rozhodli sami, na rodičích by nezáleželo? Zajímavé také je, že trestně právní odpovědnost třeba snížit nechcete, ale tohle byste 14-ti letým povolili, nepřijde vám to absurdní a těžký hazard se životy dětí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Boj proti černým skládkám

11:28 Děčín: Boj proti černým skládkám

Přestože Děčín nabízí možnost bezplatného odevzdání většiny odpadu ve sběrných dvorech a věnuje se o…