Olomouc: Nestlé podpoří další projekty zdravého životního stylu

11.12.2015 18:45 | Zprávy
autor: PV

Již pravidelným poskytovatelem grantové podpory pro neziskový sektor je v Olomouci společnost Nestlé. Město se každoročně podílí na finálním výběru příjemců, kterým zmíněná podpora pomůže realizovat aktivity zejména v oblasti udržování zdravého životního stylu. Granty vítězným projektům dnes v areálu olomouckého závodu Zora pomohl předat primátor města Olomouce Antonín Staněk.

Olomouc: Nestlé podpoří další projekty zdravého životního stylu
Foto: archiv primátora
Popisek: primátor Olomouce doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D. (ČSSD)

Cílem grantové podpory, kterou společnost uděluje od roku 2005, je pomoc neziskovým organizacím zaměřujícím se zejména na pohybové aktivity dětí a mládeže, zdravý životní styl či ochranu životního prostředí. „Velmi si ceníme aktivit společnosti Nestlé, která je nejen významným zaměstnavatelem v regionu, ale podílí se také na prospěšných aktivitách pro naše občany, včetně těch nejmladších. Osobně pozitivně vnímám nejen to, že se nám společně daří vybírat různorodé projekty, ale také takové, které svým působením zasáhnou co nejvíce Olomoučanů,? oceňuje podporu primátor města Olomouce Antonín Staněk, který dnes vítězným žadatelům o příspěvek předal symbolické šeky společně s ředitelem závodu Zora Andrewem Ethellem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.