„Minulý týden jsme přijali programové prohlášení, v němž deklarujeme podporu stavbě východní tangenty. Jako velký problém vnímáme průtahy s vybudováním této důležité stavby. Proto jsme hned na tento týden svolali jednání se zástupci Ředitelství silnic a dálnic,“ uvedl primátor Mirek Žbánek. Na radnici se tedy sešli politici, úředníci magistrátu a ředitel Správy Olomouc Ředitelství silnic a dálnic Martin Smolka. „Chceme pomoct co nejrychleji vyřešit problémy, které brzdí zahájení stavby, na niž jsou již alokovány prostředky v rozpočtu ministerstva dopravy,“ dodal první náměstek primátora Martin Major. „Proto se snažíme celý proces maximálně urychlit.“
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


