Olomouc: Úředními dny magistrátu jsou opět pondělí až čtvrtek

15.05.2020 14:05 | Zprávy
autor: PV

Otevírací hodiny jsou až na výjimky stejné jako před vypuknutím koronavirové krize. Současně ale i nadále platí preventivní pravidla, daná ministerstvem zdravotnictví, tedy například dodržování rozestupů či určitého počtu osob v místnosti.

Olomouc: Úředními dny magistrátu jsou opět pondělí až čtvrtek
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

V provozu je už i elektronický rezervační systém, s ohledem na vynucené přerušení agendy je ale nyní zahlcen na několik týdnů dopředu.

Budova magistrátu v Hynaisově ulici 10 je otevřena v úřední hodiny od pondělí do čtvrtku. V pondělí a ve středu jsou všechna pracoviště přístupná libovolným zájemcům, v úterý a ve čtvrtek jsou otevřena informační pracoviště v přízemí budovy a k jednání v kancelářích budou moci jen ti, kdo si schůzku domluví předem telefonicky. (V budově Hynaisova 10 sídlí tyto odbory: odbor dopravy a územního rozvoje, odbor informatiky a Smart City, odbor památkové péče, odbor majetkoprávní, odbor stavební, odbor životního prostředí, odbor městské zeleně a odpadového hospodářství, pokladna (odbor ekonomický), podatelna, správce objektů.)

Budova Namiro v Palackého ulici 14 je otevřena rovněž v úředních hodinách od pondělí do čtvrtku. Pracovníci magistrátu pouze u vstupu regulují počet osob, které jsou současně uvnitř objektu. (V budově Namiro najdou občané tyto odbory: odbor ekonomický, odbor dotačních projektů, odbor investic, odbor ochrany, odbor strategie a řízení, odbor školství, odbor živnostenský, oddělení zprostředkující subjekt ITI, pokladna (odbor ekonomický), oddělení evidence obyvatel, občanských průkazů a cestovních dokladů (odbor správních činností), oddělení personální a právní (odbor kancelář tajemníka), ověřování, Czechpoint)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava opět přispěje dětem na kroužky

16:32 Jihlava opět přispěje dětem na kroužky

Jihlava i letos spouští projekt na podporu pravidelných sportovních a volnočasových aktivit pro děti…