Olomouc: V čele Výstaviště Flora je poprvé žena. Novou ředitelkou je Eva Fuglíčková

11.07.2019 11:33 | Zprávy
autor: PV

Dozorčí rada Výstaviště Flora Olomouc, a.s. odsouhlasila doporučení výběrové komise na novou ředitelku olomouckého Výstaviště Flora. Stala se jí dosavadní obchodní náměstkyně a předsedkyně představenstva Eva Fuglíčková.

Olomouc: V čele Výstaviště Flora je poprvé žena. Novou ředitelkou je Eva Fuglíčková
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

V posledních týdnech se na Výstavišti Flora Olomouc konalo výběrové řízení na obsazení pozice ředitele společnosti. Ve středu 3. července doporučila výběrová komise na post ředitelky dosavadní obchodní náměstkyni a předsedkyni představenstva Evu Fuglíčkovou. Ta byla od odchodu bývalého ředitele až do dnešní doby pověřena řízením společnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Vyjádříte se ke kauze s leteckou technikou?

Dávám za pravdu poslanci Maškovi, který tvrdí, že je víc než podezřelé, že mlčíte, a který má dobré postřehy, proto odkazuji na něj a třeba se odpovědí dočkáme. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Masek-ANO-Pane-Rakusane-kdo-vysvetli-660-milionu-navic-792542

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karlovy Vary: Z ubytovny moderní bytový dům

22:09 Karlovy Vary: Z ubytovny moderní bytový dům

V Karlových Varech byla zahájena adaptace objektu ubytovny v Úvalské ulici na bytový dům.