Opava: Pomník obětem války čeká oprava

21.07.2016 19:58 | Zprávy
autor: PV

V příštím týdnu by měly být zahájeny práce na opravě Pomníku padlých 1. a 2. světové války v Suchých Lazcích. Ten je situován u obecního úřadu této městské části Opavy. Pomník je již leta v neutěšeném stavu a renovaci nutně potřebuje.

Opava: Pomník obětem války čeká oprava
Foto: Opava
Popisek: Opava

Na opravu, která vyjde na cca 100 tisíc korun, město získalo dotaci v rámci výzvy Ministerstva obrany České republiky z programu Dotace na zabezpečení péče o válečné hroby. Ta představuje 80 % z celkových nákladů na stavební část realizace akce, zbylých 20% bude uhrazeno z rozpočtu města. Práce by měly být ukončeny zhruba za dva měsíce.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A ví se, jak tedy prezident odpověděl?

Myslím na tu otázku, co zde citujete? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Hrncir-SPD-Jeden-z-deniku-pise-ze-se-student-zeptal-na-Pavlovo-udajne-clenstvi-v-KSC-790489 Dá se někde najít odpověď? Petra

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Ve Stromovce odstartuje ADRAběh

20:33 České Budějovice: Ve Stromovce odstartuje ADRAběh

Benefiční akce v Mezinárodním roce dobrovolnictví je celorepubliková a má podtitul Osamělost není ra…