Opava: Svatomartinské slavnosti se letos opět rozprostřou do dvou dnů

27.10.2024 11:17 | Tisková zpráva
autor: PV

V Opavě se letos opět rozprostřou oslavy svatého Martina a Svatomartinských vín do dvou dnů. Na své si přijdou nejen milovníci vín, ale i rodiny s dětmi. V pátek 8. listopadu se můžete těšit na tradiční Svatomartinskou vinnou stezku a v pondělí 11. listopadu zavítá do Opavy sv. Martin na bílém koni se svou družinou.

Opava: Svatomartinské slavnosti se letos opět rozprostřou do dvou dnů
Foto: liberix.cz
Popisek: Opava

Svatomartinské oslavy odstartuje v pátek 8. listopadu Svatomartinská vinná stezka, kterou si mohou užít návštěvníci z širokého okolí. Tato oblíbená akce nabídne mnoho zastávek napříč celým městem, kde budou mít účastníci možnost ochutnat desítky druhů Svatomartinských a mladých vín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je to pravda?

Je pravda, že vaše poradkyně Semansová má na starosti miliardové dotace a samá má firmu na dotace - na pomoc s jejich získáváním? Jestli ano, vám to přijde v pořádku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hustopeče: Kodex gigas - divadlo překročilo hranice jeviště

19:44 Hustopeče: Kodex gigas - divadlo překročilo hranice jeviště

Čtvrtý společný projekt divadelního spolku Neochotníci a studentů hustopečského gymnázia znovu zapln…