Opava: Vitráže v knihovně prochází renovací

30.06.2017 6:33 | Zprávy
autor: PV

Celkem 225 samostatných komponentů z barevného a čirého skla se ještě donedávna nacházelo ve vestibulu hlavní budovy opavské knihovny.

Opava: Vitráže v knihovně prochází renovací
Foto: Opava
Popisek: Opava

Za tímto popisem se skrývá vitrážový strop, který podle návrhu anonymního designéra dodala firma Richarda Schleina z Hrádku roku 1910. Vzhledem k havarijnímu stavu vitráží a světlíku bylo nutné přistoupit k neodkladné opravě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?

To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Kulturní léto 2026

13:44 Žatec: Kulturní léto 2026

Město Žatec zve všechny obyvatele i návštěvníky na sérii letních akcí Kulturní léto 2026, která běhe…