Ostrava: Nemocniční lékárna po rekonstrukci obnovila provoz

27.07.2011 11:14

Lékárna v areálu Městské nemocnice Ostrava dnes, v pondělí 25. července, obnovila po třítýdenní rekonstrukci pravidelný provoz pro veřejnost.

Ostrava: Nemocniční lékárna po rekonstrukci obnovila provoz

Nyní nabízí nejen nové příjemnější prostředí, ale také zkrácení čekací doby. Počet výdejních míst byl navýšen, u výdeje na recept ze dvou na tři a u volného prodeje z jednoho na dvě místa.

„Klienti naší lékárny mohou také využít nadstandardních služeb, jako například konzultaci s lékárníkem ve speciální místnosti, kde v klidu a v intimním prostředí mohou společně prodiskutovat zdravotnická témata, která nechtějí z nejrůznějších důvodů řešit před dalšími zákazníky. Dále zajišťujeme rozvoz enterální výživy přímo domů pacientům, a to na dobu, kterou si určí, a zcela zdarma," sdělila vedoucí lékárny Městské nemocnice Ostrava Pharm. Dr. Monika Groborzová. Zákazníci mohou využít i možnosti měření tlaku, diagnostiky pleti, kosmetologického poradenství či širokého výběru kosmetiky pro alergiky.

Všichni zájemci mohou využít služeb lékárny v pracovních dnech od 7 do 16 hod. Mimoto zde funguje i lékárenská pohotovostní služba, v pracovních dnech od 18 do 7 hod., v sobotu, neděli a o svátcích nepřetržitě.

Další zprávy z Ostravy čtěte ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Ostrava.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Jablečný den na Velkém náměstí přinese zábavu i poučení

21:49 Kroměříž: Jablečný den na Velkém náměstí přinese zábavu i poučení

Kroměřížská radnice chystá na sobotu 16. října Jablečný den spojený s farmářskými trhy.