Ostrava: Ústřední budova knihovny se připravuje na rekonstrukci, od 2. 9. bude uzavřena

26.08.2024 22:09 | Tisková zpráva

Počínaje 2. září 2024 bude uzavřena Ústřední knihovna, kterou čeká rozsáhlá rekonstrukce. Už nyní zaměstnanci intenzivně připravují prostor Malé půjčovny (bývalá čajovna), která bude po dobu rekonstrukce sloužit jako půjčovna knih nejen pro dospělé čtenáře, ale také pro čtenáře literatury určené dětem i milovníkům knih z oddělení Anglické knihovny.

Ostrava: Ústřední budova knihovny se připravuje na rekonstrukci, od 2. 9. bude uzavřena
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Od 2. 9. budou služby Odložení dokumentu, MVS a Zásilka domů v Ústřední knihovně dočasně nedostupné, a to do zprovoznění Malé půjčovny. Toto omezení se netýká rezervací dokumentů.

Detailní informace, například k architektonickému řešení stavby, budou k dispozici na tiskové konferenci k projektu Otevřená knihovna, a to ve spolupráci se zřizovatelem statutárním městem Ostrava. V Malé půjčovně budou k dispozici nové knihy a nejžádanější tituly, jejich přísun bude stále obnovován.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Zadlužení ČR

Jaký je váš cíl - budoucí vlády, co se týká snížení zadlužení ČR? Co přesně myslíte tím efektivním hospodařením? Zatím mi přijde, že plánujete spíš rozdávat. Otázkou je, na čí úkor to bude, a zda se tím neprohloubí jen naše zadlužení? Nebo kde na vše chcete vzít? Budete zvyšovat daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Frýdek-Místek: ŘSD uznalo chybu na obchvatu, magistrát vrátí vybrané pokuty

13:05 Frýdek-Místek: ŘSD uznalo chybu na obchvatu, magistrát vrátí vybrané pokuty

Řidiči, kteří dostali poslední červencový den pokutu za rychlou jízdu v úseku obchvatu u řeky Morávk…