Koronavirová pandemie narušila výuku ve školách. Ne všechny rodiny však měly doma počítače nebo notebooky, které byly potřeba pro distanční výuku a komunikaci s učiteli během pandemie. Firma TietoEVRY na jaře předala ostravským školám počítače a další předání připravuje na podzim. Získaly je početné rodiny s tíživou sociální situací. Také učitelům firma nabídne bezplatná školení v reakci na situaci v době jarního uzavření škol. Školení posílí kompetence učitelů právě v distančním vzdělávání. Město se tak připravuje na situaci, že by učitelé opět museli učit děti na dálku.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

7:33 Žatec: Město uvolnilo peníze na zajištění střechy sladovny Dreherova pivovaru
Schválením rozpočtového opatření ve výši 15 milionů korun rozhodli žatečtí zastupitelé o financování…
- 20:36 Karlovy Vary: Primátorka města přijala norského Chargé d´affaires
- 16:26 Plzeň: Festival Summer Circus oživí město
- 11:28 Děčín: Nejen nové toalety zvyšují komfort cyklistů
- 7:13 Turnov: Město nabízí pronájem prostor pro ordinaci
- 22:31 Hradec Králové: Stavbaři přes léto zamíří na hradecká sportoviště