Ostravu navštívil velvyslanec Pákistánu

22.08.2016 17:06 | Zprávy
autor: PV

Na pracovní návštěvu Ostravy přijel 17. srpna velvyslanec Islámské republiky Pákistán v České republice Tajammul Altaf. Cílem jeho pobytu byla jednání s vedením společnosti Vítkovice Machinery Group. V pátek 19. srpna Jeho Excelence vykonala zdvořilostní návštěvu v Radnici města Ostravy, kde ji přijal primátor Tomáš Macura.

Ostravu navštívil velvyslanec Pákistánu
Foto: Ostrava.cz
Popisek: Ostrava

Jak informoval Tajammul Altaf, pro Pákistán, který má dlouhodobě velký zájem o moderní řešení a moderní technologie, jsou Vítkovice už od dob Československa tradičním a významným partnerem. Pákistánský velvyslanec hovořil také o možnostech prohloubení vzájemné spolupráce mezi Ostravou a jeho zemí, a to jak na obchodní, tak především univerzitní úrovni. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

7:27 Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

Nadcházející tropické teploty bere město vážně. Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu obyvatel se rozho…