Pardubice: Pernštýnskému náměstí dominuje smrk ztepilý

24.11.2011 11:17 | Zprávy

Pardubické Pernštýnské náměstí má od dnešního dopoledne novou dominantu. Zhruba 14 metrů vysoký smrk ztepilý, letošní vánoční strom města.

Pardubice: Pernštýnskému náměstí dominuje smrk ztepilý
Foto: Archiv
Popisek: Pardubice

Rostl léta na konci Kyjevské ulice, aby na sklonku své kariéry udělal radost malým i velkým. Zatím jej zdobí pouze smrkové šišky, do slavnostního hávu jej začnou pracovníci Služeb města Pardubic „oblékat" v příštích dnech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Kamal Farhan byl položen dotaz

Podle vás větrné elektrárny zavání dalším solárním tunelem - možná

Jak je ale možné, že je to možné? Proč legislativa nefunguje tak, aby k tunelům nedocházelo? Stejně tak je to s korupcí. Ničemu nejde zabránit asi zcela, ale přeci něco dělat můžete. Nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

22:05 Jablonec nad Nisou: Město odkoupí bývalou poštu na sídlišti Šumava

Zastupitelé projednali nabídku státního podniku Česká pošta na odkup dvou budov po zrušených pobočká…