Pardubice: Premiéra perníkem provoněného adventu se povedla

23.01.2021 18:05 | Zprávy
autor: PV

Pardubice na sklonku loňského roku ukázaly, že jsou právem nazývány městem perníku. Po celý advent mohli obyvatelé Pardubic i jejich návštěvníci v rámci procházek městem ochutnat voňavou perníkovou pochoutku, a to hned v 16 kavárnách ve městě.

Pardubice: Premiéra perníkem provoněného adventu se povedla
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

Pardubický perník byl v jejich nabídce často v několika variantách a tou nejlepší zpětnou vazbou od majitelů kaváren je, že díky jeho oblibě si některou z perníkových dobrot nechají mnozí provozovatelé ve stálé nabídce po celý rok.

„Perníkové laskominy přilákaly k výdejním okénkům spoustu lidí a majitelé kaváren nám potvrdili, že řada z nich pořádala v průběhu adventu doslova Tour de perník. Jsme tomu velmi rádi a milovníky perníku snad potěšíme slibem, že město provoníme i během letošního adventu,“ uvedl primátor města Pardubic Martin Charvát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Neměl snad pravdu?

Pane poslanče, můžete mi sdělit, v čem neměl pan Okamura ve svém projevu pravdu? To chceme stále zavírat oči před realitou? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

22:08 Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

Hlavní sál Kulturního centra Svoboda se ve čtvrtek zaplnil osobnostmi města i okolního regionu. Kona…