Pardubice: Projekt úprav studáneckého lesa pokračuje

05.04.2020 19:53 | Zprávy
autor: PV

Les ve Studánce v těchto dnech žije nejen návštěvami obyvatel Pardubic, ale také prací dělníků, kteří zahájili další etapu projektu, který má zvýšit rekreační potenciál této lokality. Během zhruba tří měsíců zde v trase dvou vyšlapaných cest vybudují cesty mlatové. Z celkových nákladů 1,3 miliony korun by většinu měla pokrýt dotace z Programu rozvoje venkova.

Pardubice: Projekt úprav studáneckého lesa pokračuje
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

„S podporou z téhož programu město před třemi lety vybudovalo ve studáneckém lese první mlatové cesty od Spojilské cesty směrem k sídlišti Dubina. Nyní pokračujeme v další části lesa, který je oblíbeným místem k relaxaci obyvatel sídliště Dubina, ale také jiných částí města. Les se během posledních let změnil v místo, které mohou lidé využívat prakticky za každého počasí,“ řekl náměstek primátora zodpovědný za životní prostředí Jan Nadrchal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

Zrádci ve sněmovně

Smutníte, že jsou ve sněmovně zrádci. Proč jste jim ale umožnili, aby tam byli? Proč jste se nepokusili vyjednat třeba s Babišem koalici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Veřejný prostor oživí socha, vodní prvek i Muchova lavička

22:05 Brno: Veřejný prostor oživí socha, vodní prvek i Muchova lavička

Socha Lucie Bakešové, vodní prvek v ulici Česká a lavička Alfonse Muchy, vznik těchto uměleckých děl…