Pardubice: Rekonstrukce ulice K Vápence přinese vyšší komfort pro obyvatele

29.08.2024 7:17 | Tisková zpráva
autor: PV

Pardubáci vyhlíží dokončení rekonstrukce ulice K Vápence. Díky ní se tak obyvatelé pátého obvodu snadněji dostanou na vybudovanou lávku, toto kapacitnější propojení tak zlepší dopravní napojení nádraží a terminálu B.

Pardubice: Rekonstrukce ulice K Vápence přinese vyšší komfort pro obyvatele
Foto: pardubice.eu
Popisek: Pardubická radnice

„Rekonstrukce ulice K Vápence pokračuje podle plánu a její dokončení přinese několik změn, které pomohou zlepšit dopravní situaci v této oblasti. Žulové kostky jsou nahrazeny novým asfaltovým povrchem, což přispěje k vyššímu komfortu jízdy a snížení hlučnosti. U lávky vzniká nová okružní křižovatka, která zlepší průjezdnost a zvýší bezpečnost v této lokalitě,“ přiblížil probíhající rekonstrukci náměstek primátora zodpovědný za dopravu Jan Hrabal s tím, že by ulice mohla být oproti původním plánům otevřena dříve ve formě předčasného užívání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Rudé právo

Vzhlížíte se snad v komunismu? Nebo proč čtete Rudé právo? Dáváte tím snad najevo, že se vracíme v čase do doby, kdy politici viděli rudě? Je fakt, že ve vaší koalici se najde dost těch, co to s komunisty táhli, dokonce jich několik sedí i v té vaší vládní lavici.To je bilance, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

19:06 Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

Dnes ráno začalo částečné dopravní omezení na estakádě silnice I/55 ve směru z Přerova na Olomouc.