„Díky dobré obchodní politice se nám podařilo snížit ztrátu před zdaněním oproti plánu na méně než polovinu. Po odečtení úroků, daní a odpisů by měl být náš výsledek nulový, tedy naše bilance by neměla být ztrátová,“ řekla Hana Šmejkalová, ředitelka pardubického mezinárodního letiště.
„Věřím, že rok 2018 bude ještě úspěšnější nejen díky dovolenkovým charterovým letům, ale především díky novým pravidelným letům. Jsem přesvědčen, že na navýšení počtu pravidelných letů se bude podílet i nově otevřený terminál, který cestujícím nabízí komfortní odbavení,“ uvedl primátor Martin Charvát.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


