Rada města navíc schválila dobíjení automobilů i elektrokol do konce roku 2018 zdarma. Na 5. řádné schůzi Rada města schválila ponechání zdarma dobíjení elektromobilů do 30. června 2019 a nabíjení elektrokol ponechat zdarma do odvolání.
Možnost budoucího placení je pomocí mobilních aplikací i platební karty. Podporou elektromobility je projekt EVMapa.cz, který usnadňuje využití nabíjecích stanic pro elektromobily všem řidičům cestujícím po České republice i v blízkém zahraničí. Bližší informace a možnost registrace naleznete na https://www.evmapa.cz/o-evmapa-cz.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


