Písek: Město se připravuje na advent a Vánoce

30.11.2017 11:30 | Zprávy
autor: PV

Patnáctimetrový stříbrný smrk z areálu bývalých kasáren v Purkraticích bude letos zdobit o adventu a Vánocích Velké náměstí v Písku.

Písek: Město se připravuje na advent a Vánoce
Foto: Archiv
Popisek: Město Písek

„Strom městu darovala společnost BaK, za což jí patří poděkování,“ říká starostka města Eva Vanžurová.

O nové prvky za zhruba 300 tisíc korun je bohatší vánoční výzdoba města. „Ozdobeny jsou například fontány v Budovcově ulici a na Havlíčkově náměstí,“ říká Lenka Gareisová z Městských služeb Písek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Lodě i historický vlak vyrazí do provozu už zítra

22:09 Ústí nad Labem: Lodě i historický vlak vyrazí do provozu už zítra

V sobotu 28. 3. zahajují pravidelný provoz oblíbené turistické linky Dopravy Ústeckého kraje, lodní …