Písek: Na sídlišti Jih se pokácí stromy

26.04.2015 9:32 | Zprávy

Město Písek jako vlastník pozemku oznamuje, že dne 28.04. od 8:00 bude prováděn ořez stromů a kácení 7 stromů v lokalitě sídliště Jih.

Písek: Na sídlišti Jih se pokácí stromy
Foto: Archiv
Popisek: Město Písek

Stromy byly v minulosti naprosto nevhodně vysázeny pod dráty vysokého napětí. Dochází zde k nebezpečným situacím a ohrožení zdraví lidí.

Proto společnost E.ON provede tento nutný, a dle zákona povinný ořez a kácení stromů. Odbor životního prostředí přesto detailně posoudil nutnost kácení i ořezu a odsouhlasil pouze nejnutnější zásah. Také vzhledem k tomu, že jakékoliv kácení je vždy citlivou záležitostí.

Ořez stromoví na sídlišti Jih

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Když hory spojují

19:47 Prachatice: Když hory spojují

Nádherná příroda Malé Fatry, pohostinnost kraje pod vrcholy hor, skvělá atmosféra a spousta společný…