Plzeň 3: Obvod vyhlašuje druhou elektronickou aukci energií

06.04.2014 11:39 | Zprávy

Rostoucí ceny energií trápí dnes snad každého spotřebitele, občany Městského obvodu Plzeň 3 nevyjímaje. Proto vedení obvodu na podzim loňského roku uspořádalo první elektronickou aukci elektrické energie a zemního plynu.

Plzeň 3: Obvod vyhlašuje druhou elektronickou aukci energií
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Díky první elektronické aukci mohli lidé snížit cenu za energie až o 28 procent. Průměrná domácnost tak za dva roky ušetří zhruba 6 400,- Kč na energiích,“ uvedl starosta centrálního obvodu Jiří Strobach.

Nyní vedení obvodu opět nabízí obyvatelům nejen centrálního obvodu, ale celé Plzně, druhou šanci se do této aukce přihlásit.

„Přihlásit se mohou jednotlivé domácnosti, drobní podnikatelé i bytová sdružení zcela zdarma. Pořádající firma je pak všechny sdruží, stanoví přesné podmínky, které musejí dodavatelé dodržet, a osloví všechny dodavatele energií na trhu, aby o ´balík´ domácností soutěžili v on-line elektronické aukci,“ doplnil Jiří Strobach.

Máte zájem přihlásit se do e-aukce energií? Navštivte kontaktní místo v budově Odboru výstavby ÚMO Plzeň 3 (naproti Divadlu J. K. Tyla), a to každé pondělí nebo středu od 14. dubna do 21. května od 10 do 18 hodin. Samotná aukce se uskuteční poslední týden v červnu.

Pro více informací navštivte stránky pořádající společnosti www.ecentre.cz nebo stránky obvodu www.plzen3.eu. 

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: plzen.eu

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Půlmaraton jako dvoudenní běžecký festival

20:27 Olomouc: Půlmaraton jako dvoudenní běžecký festival

S novými závody na kratší vzdálenosti a dalšími novinkami se letos představí Mattoni Půlmaraton Olom…