Plzeň 3: Obvod vyhlašuje druhou elektronickou aukci energií

06.04.2014 11:39

Rostoucí ceny energií trápí dnes snad každého spotřebitele, občany Městského obvodu Plzeň 3 nevyjímaje. Proto vedení obvodu na podzim loňského roku uspořádalo první elektronickou aukci elektrické energie a zemního plynu.

Plzeň 3: Obvod vyhlašuje druhou elektronickou aukci energií
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Díky první elektronické aukci mohli lidé snížit cenu za energie až o 28 procent. Průměrná domácnost tak za dva roky ušetří zhruba 6 400,- Kč na energiích,“ uvedl starosta centrálního obvodu Jiří Strobach.

Nyní vedení obvodu opět nabízí obyvatelům nejen centrálního obvodu, ale celé Plzně, druhou šanci se do této aukce přihlásit.

„Přihlásit se mohou jednotlivé domácnosti, drobní podnikatelé i bytová sdružení zcela zdarma. Pořádající firma je pak všechny sdruží, stanoví přesné podmínky, které musejí dodavatelé dodržet, a osloví všechny dodavatele energií na trhu, aby o ´balík´ domácností soutěžili v on-line elektronické aukci,“ doplnil Jiří Strobach.

Máte zájem přihlásit se do e-aukce energií? Navštivte kontaktní místo v budově Odboru výstavby ÚMO Plzeň 3 (naproti Divadlu J. K. Tyla), a to každé pondělí nebo středu od 14. dubna do 21. května od 10 do 18 hodin. Samotná aukce se uskuteční poslední týden v červnu.

Pro více informací navštivte stránky pořádající společnosti www.ecentre.cz nebo stránky obvodu www.plzen3.eu. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: plzen.eu

Mgr. Petr Gazdík byl položen dotaz

Jste snad jediný politik, co se o případ od začátku zajímá

Nová Sněmovna by měla opět zřídit vyšetřovací komisi k Bečvě. Ne aby zasahovala do vyšetřování, ale aby zajistila, že nebude ovlivňováno politicky,“ řekl Petr Gazdík. Ptám se Vás, jaké kompetence k tomu něco zjišťovat a zajišťovat sněmovna má? A kdo myslíte, že má z politiků zájem vyšetřování ovlivn...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Liberec: Oprava opěrné zídky v Liebiegově městečku

21:21 Liberec: Oprava opěrné zídky v Liebiegově městečku

Odbor ekologie a veřejného prostoru nechal opravit plotovou zídku na křižovatce ulic U Domoviny a En…