Plzeň 3: Starosta ocenil škodovácké atlety

23.02.2018 15:15

Starosta Radislav Neubauer a I. místostarosta Radoslav Škarda se setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Plzeň 3: Starosta ocenil škodovácké atlety
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

Tereza Petržilková se prezentovala skvělým druhým místem v běhu na 400 m na halovém Akademickém mistrovství ČR a také třetím místem na halovém republikovém šampionátu, kde vynikajícím výkonem 53,77 sec splnila nominační kritérium českého atletického svazu pro start na 4x400m na halovém mistrovství světa, které se bude konat za 14 dní v anglickém Birminghamu. Její výkon znamená neskutečné zlepšení jejího halového osobního rekordu, za tento rok o dvě vteřiny, a samozřejmě i přepsání jejího krajského rekordu. Obrovský úspěch, na který atletický klub čekal už velmi dlouho a potvrzuje jen strmý výsledkový vzestup za poslední roky.

Martin Hes vstoupil na halovém Akademickém mistrovství ČR skvěle do sezóny, kdy na trati 400 m získal titul a dal tak vzpomenout na svoji skvělou mládežnickou kariéru, ve které nyní pokračuje.

Sportovci, spolu s trenéry, dostali od vedení obvodu jako poděkování za skvělou reprezentaci nejen Městského obvodu Plzeň 3, ale i města Plzně, dárkové předměty a certifikáty. Ještě jednou všem atletům gratulujeme a přejeme i nadále mnoho úspěchů!

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kladno: Konec nebezpečného přecházení u gymnázia

21:11 Kladno: Konec nebezpečného přecházení u gymnázia

Zásadní změnu čeká v době letních prázdnin frekventovaný dopravní uzel u kladenského gymnázia. Nové …