Plzeň 3: V Alfě se bavili senioři

25.10.2019 20:21

Oblíbené tradiční taneční setkání připravil pro seniory plzeňský centrální obvod. Podzimní společenská událost pro seniory začala v 16 hodin v prostorách budovy Alfa na Americké třídě. K tanci i poslechu zahrál jako obvykle taneční orchestr TO1 pana Miroslava Novotného.

Plzeň 3: V Alfě se bavili senioři
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3
reklama

Podzimní taneční vínek se konal opět v tanečním sále v Alfě na Americké třídě a to z důvodu rekonstrukce KD Peklo. Přesto si do těchto prostor našly cestu více než tři stovky seniorů. Tak jako každý rok přišli natěšené tanečníky pozdravit starosta třetího plzeňského obvodu David Procházka a I. místostarosta Petr Baloun.

Tanečnímu odpoledni předcházel slavnostní okamžik, kdy od starosty Davida Procházky převzala stříbrnou plaketu Bohumila Kulhánka paní Bohumila Šmolíková, předsedkyně Krajské organizace Svazu důchodců ČR, která se práci v této seniorské organizaci věnuje bezmála již 30 let.

„Plakety uděluje Městský obvod Plzeň 3 od června 2008 významným plzeňským osobnostem nebo lidem, kteří podpořili plzeňské počiny či akce. Paní Šmolíková nejenom aktivně pracuje v Krajském svazu důchodců, ale i aktivně pracuje a organizuje dění ve skvrňanské seniorské organizaci. Je velmi pracovitá, cílevědomá a spolupráci s ní si pochvaluje nejenom třetí plzeňský obvod, ale i město Plzeň. A za to jí patří velké poděkování,“ říká David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Po tomto slavnostním okamžiku přišlo překvapení pro přítomné dámy, které dostaly od vedení plzeňského centrálního obvodu růže. Pak již přišel ke slovu taneční orchestr TO 1 Miroslava Novotného, který přítomným zahrál melodie, které mají rádi.

„Na vínku se hrají stále „zelené šlágry“, které tak naši senioři milují a mě nezbývá, než se obdivovat jejich tanečnímu umění. Jsem rád, že aspoň takto jim můžeme poděkovat za jejich celoživotní činnost a práci,“ dodává Petr Baloun, I. místostarosta MO Plzeň 3.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pardubice připravují rekonstrukci mostu přes Labe

16:59 Pardubice připravují rekonstrukci mostu přes Labe

Město čeká v nejbližších letech rekonstrukce mostu kpt. Bartoše. Téměř 70 let starý ocelový most pře…