Plzeň: Náplavka ožije filmovými večery

28.07.2020 18:35 | Zprávy
autor: PV

V loňském roce zrekonstruovaná náplavka u řeky Radbuzy nabídne divákům od 1. srpna do 12. září filmové večery. Projekce budou prezentovat divácky oblíbené české a zahraniční snímky, cílené nejen na filmové fanoušky, ale i širokou veřejnost. Promítat se bude až na jednu výjimku každou sobotu, a to zdarma a za každého počasí, vždy od 21 hodin.

Plzeň: Náplavka ožije filmovými večery
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

„Již první projekce se dá nazvat kultovní. Nabídneme obnovenou premiéru snímku Samotáři po 20 letech. Do filmového seznamu jsme dále zařadili snímky Rocketman, Poslední aristokratka, La La Land, Joker, Tajemná řeka a Po strništi bos. Pouze v sobotu 8. srpna se na místě odehraje Pilsen Busking Fest, proto se v tomto případě projekce posune až na neděli 9. srpna,” uvedla organizátorka akce Radka Šámalová.

I když se začne promítat až od 21 hodin, budou si moci návštěvníci již od 19 hodin na místě zakoupit speciální gin&tonic drinky míchané s bio sirupy Herbert, výběrovou kávu a drobné občerstvení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Daniela Kovářová byl položen dotaz

Jste pro referendum?

Podle mě máte pravdu oba tábory. Jeden tvrdí, že si většina lidí Euro nepřeje, druhý, že jsme se k němu zavázali. Nebylo by teda řešením, vyvolat znovu referendum o našem členství v EU a přijetí Eura? Prý se teď nějaký zákon o referendum chystá, podpoříte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

20:33 Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

Na ještědské sjezdovky se vrátila skupina ovcí, které budou přirozeným způsobem pečovat o horské lou…