Šest účastníků olympiády v Londýně, čtyři střelce, triatlonistu a dráhového cyklistu, kteří mají blízký vztah k plzeňskému regionu, přijali v pátek po poledni na radnici primátor Martin Baxa a náměstkyně Eva Herinková. Cílem setkání bylo především sportovcům poděkovat za výbornou reprezentaci města a regionu na XXX. letních olympijských hrách, které bezesporu patřily k největším sportovním událostem letošního roku.