Plzeň: Studentky z Mexika a USA navštívily radnici

27.11.2024 7:31 | Tisková zpráva

Na plzeňskou radnici zavítaly studentky z Mexika a Spojených států amerických, které v rámci ročního výměnného pobytu žijí v Plzni. Dívky spolu se zástupci mezinárodní neziskové organizace Rotary International přijala náměstkyně primátora pro oblast školství a cestovního ruchu Lucie Kantorová.

Plzeň: Studentky z Mexika a USA navštívily radnici
Foto: Libor Sváček, archiv MCU.cz
Popisek: Plzeň

„Těší mě, že si díky programu Rotary Clubu mladí lidé z celého světa u nás v Plzni rozšiřují vzdělání, znalosti i zkušenosti a poznávají naši kulturu. Doufám, že se dostane do povědomí co nejvíce plzeňských středoškoláků a budou mít zájem vyjet na zkušenou,“ řekla Lucie Kantorová.

Studentku z USA Palomu Simone Puente a studentku z Mexika Marianu Hernandez na radnici doprovodil za Rotary Club Tomáš Raboch, Linda Hnátová a Václav Hejda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Kritizujete migrační kvóty, ale není to pozdě

Respektive s křížkem po funuse? A kdybyste byli ve vládě, zařídíte nějak naše vyvázání z migračního paktu? Jde to vůbec - jinak než když vystoupíme z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Ledová tradice pokračuje. Bruslení pod širým nebem

7:46 Pardubice: Ledová tradice pokračuje. Bruslení pod širým nebem

Zima v Pardubicích bude i nadále patřit bruslím a atmosféře, kterou si oblíbily tisíce obyvatel. Měs…