„Spolku Bikeheart bych chtěl poděkovat za vybudování tohoto krásného komunitního centra pro cyklisty v památkově chráněné budově ze 30. let 20. století, které v Plzni doposud chybělo. Město Plzeň podpořilo tento projekt částkou 150 tisíc korun na rekonstrukci budovy. Velké poděkování patří Plzeňskému Prazdroji, který díky svému programu na podporu projektů pro veřejnost Prazdroj lidem daroval centru téměř 600 tisíc korun,“ řekl primátor města Martin Baxa.
„Vybudováním Centra cyklistiky vzniklo ve Štruncových sadech nejen skvělé zázemí pro cyklisty přímo u klíčových cyklostezek v Plzni, ale výrazně se zlepšilo okolí sokolovny,“ doplnil náměstek Michal Vozobule.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.




