Podruhé máte šanci změnit Most

05.03.2021 16:43

"V poslední době je velmi populární slovní spojení Společně to zvládneme. Můžeme si o něm ve spojení s epidemiologickou situací myslet každý své. Ovšem v souvislosti s druhým ročníkem participativního rozpočtu s názvem Hejbni Mostem tato otřepaná fráze platí stoprocentně," říká náměstek primátora města Mostu Marek Hrvol.

Podruhé máte šanci změnit Most
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Most
reklama

"V loňském roce se při premiéře tohoto projektu ukázalo, že vy všichni, kterým není lhostejné, jak budeme v Mostě žít, máte skvělé nápady a společně s finanční podporou města mohou být také snadno zrealizovány. Až do konce dubna se nyní můžete opět zapojit do rozhýbání našeho města a já bych byl velmi potěšen, kdyby zájem o tuto možnost ještě předčil loňský rok a některý z nápadů pomohl zkvalitnit společné soužití lidí v našem městě.

Několikrát se ukázalo, že i přes všechny mouchy, které však trápí většinu měst v naší republice, máme v Mostě co nabídnout a pokud k tomuto faktu připočítáme možnost rozhodovat o dalším vývoji vás občany, nabízí se zde otázka, proč toho nevyužít?

Nejúspěšnější návrhy, které vyberete také vy prostřednictvím hlasování, zrealizujeme ze svého rozpočtu, ve kterém jsou prostředky alokovány, a já se moc těším na to, kam poputují a jaké návrhy projektů nám zašlete. Je skvělé, že můžeme tuto možnost nabídnout a že vás všechny můžeme vzít do hry.

Hejbněte Mostem přátelé, má to smysl!"

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Olomouc: Specialisté obnovují síť a zapojují počítače, město po útoku zažilo vlnu solidarity

19:08 Olomouc: Specialisté obnovují síť a zapojují počítače, město po útoku zažilo vlnu solidarity

Situace olomouckého magistrátu po masivním kybernetickém útoku z 6. dubna se díky intenzivní práci s…